70 / 100

خـرید فرش سایز بزرگ دستباف تبریز طراحی دلخواه

قالی دستباف تبریز سایز بزرگ با طراحی اختصاصی

فرش سایز بزرگ دستباف تبریز چیست؟

فرش دستبافت یکی از ارزنده ترین هنرهای ایرانی است که شهره جهانی دارد و یکی از گرانترین فرش های جهان محسوب می شود، هریک از مناطق ایران طرح ، نقشه و نخ خاص منطقه خود را برای تولید این قالی ها استفاده می کنند. از شهرهای صاحب سبک در تولید فرش دستبافت شهرهایی مانند قم، نایین، مشهد، کرمان، یزد، کاشان، سنندج و غیره می باشد.

تبریز نیز از دیرباز یکی از قطبهای بزرگ تولید فرش های دستبافت ایران و جهان بوده است، بدان گونه که سبک و سیاق انحصاری خود را در زمینه تولید فرش دستبافت دارد. این قالی ها که توسط استاد کاران و بافندگان ماهر و معمولا توسط دارهای ترکی مخصوص به خودشان و توسط قلاب بافته می شود که به آن گره ترکی می گویند، این ویژگی باعث تولید قالی های ریزبافت تر می شوند. رج شماره این فرش ها  از 40 و 45 شروع شده و تا 80 و 90 تولید می شود.

سفارش خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ
فرش سایز بزرگ دستباف تبریز
قالی دستباف تبریز سایز بزرگ با طراحی اختصاصی

فرق بین قالی سایز بزرگ دستباف تبریز و دیگر فرش های دستبافت تبریز چیست ؟

در کنار فرش های دستبافت استاندارد 6 متری، 9 متری و 12 متری، برخی از مشتریان به دنبال فرش های سایز بزرگ دستبافت تبریز هستند که در سایزهایی بزرگتر توسط قالیبافان حرفه ای کشورمان بافته می شود. فرش های سایز بزرگ دستباف تبریز نیز در سایز های بزرگ مانند 6*9، 4*6، 4*5، 5*7 و غیره قابل بافت می باشد.

سفارش خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ

معمولا طول وعرض فرش سایز بزرگ دستباف تبریز چقدر است ؟

 فرش های سایز بزرگ دستباف تبریز نیز در سایز های بزرگ مانند 6*9، 4*6، 4*5، 5*7 و غیره قابل بافت می باشد.

سفارش خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ
فرش سایز بزرگ دستباف تبریز

قالی سایز بزرگ دستباف تبریز بیشتر در کجا ها نصب میشود ؟

به طور کلی فرش های سایز بزرگ مناسب خانه های بزرگ،سالن ها، هتل ها، مساجد و فضای های بزرگ هستند و قالی سایز بزرگ دستباف تبریز نیز برای استفاده از ساختمان های بزرگ و لوکس مناسب است.

مزایایی استفاده از فرش سایز بزرگ دستباف تبریز به نسبت دیگر قالی دستباف در چیست ؟

در سالنها و یا اتاق های بزرگ همگونی و یکپارچگی بسیار مهم است.اگر شما با اندازه های نامنظم روبرو شوید در چیدمان منزل و زیبایی آن به مشکل بر می خورید. اما فرش بزرگ سایز سفارشی دستبافت تبریز با وحدت و همگرایی که به محل می دهد باعث چشم نوازی، زیبایی و برجستگی فضا می گردد.

قالی دستباف تبریز سایز بزرگ با طراحی اختصاصی

قیمت فرش سایز بزرگ دستباف تبریز حدودا چگونه محاسبه میشود ؟

قیمت فرش سایز بزرگ دستباف تبریز بر اساس رجشمار، تعداد رنگ، سایز،طرح و الیاف به کار در آن محاسبه می شود.

نحوه سفارش و یا خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ چگونه است؟

بعد از تماس با مشاورین گروه تخصصی فرش شهشهان و بیان خواسته ها از جمله طرح، رنگ و شکل هندسی و سایز مورد نظر، خواسته مشتریان توسط تیم حرفه ای مورد بررسی دقیق قرار می گیرد و بهترین پیشنهادهای  فرش دستباف تبریز سایز بزرگ به مشتری ارائه می گردد تا از میان آن ها یکی را برگزیند.

سفارش خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ

مدت زمان سفارش بافت فرش دستباف تبریز سایز بزرگ چقدر است ؟

زمان مناسب برای بافت فرش های سایز بزرگ دستبافت تبریز با توجه به ویژگی هایی همچون رجشمار، تعداد رنگ، سایز،طرح و الیاف به کار در آن محاسبه می شود. با توجه به دستبافت بودن این فرش ها پروسه آماده شدن نسبت به فرش های ماشینی سایز بزرگ بسیار طولانی تر است. شرکت فرش شهشهان با قابلیت ویژه در تولید فرش های سایز بزرگ دستبافت و ماشینی در خدمت مشتریان عزیز است تا به آن ها کمک کند در صورت اضطرار محیط خود را با فرش های سایز بزرگ ماشینی تا زمان آماده شدن فرش های دستبافت تبریز پر کنند.

آیا فرش سایز بزرگ دستباف تبریز چه فرقی با فرش دستباف یک پارچه تبریز دارد؟

معمولا بیشتر تولیدات فرش دستبافت تبریزبه صورت اکثرا استاندارد و گاهی سایز بزرگ است. با توجه به هزینه و قیمت بالا و زمان تولید چندین ساله، به ندرت فرش های یکپارچه دستبافت تبریز تولید می شود که البته نمونه ای از آن در مسجد شیخ صفی الدین اردبیلی استفاده شده است.

سفارش خرید فرش دستباف تبریز سایز بزرگ
سفارش فرش ماشینی با سایز دلخواه

آیا گروه فرش شهشهان، بزرگ ترین تولید کننده فرش دستباف تبریز سایز بزرگ در کشور است. ؟

گروه تخصصی فرش شهشان ادعا نمی کند که بزرگ ترین تولید کننده فرش دستباف تبریز سایز بزرگ است ولی با بزرگان عرصه تولید فرش دستبافت سایز بزرگ تبریز همکاری های بسار،تنگاتنگ دارد.