71 / 100

خـرید ایـنترنتی تـابلو فـرش ماشینی با بهترین قیمت، مـستقیم از کـارخانه

خرید و قیمت تابلو فرش شام آخر

تابلو فرش ماشینی چیست ؟

تابلو فرش ماشینی به فرش‌هایی گفته می‌شود که معمولاً جنبه تزیینی دارند. این فرش‌ها همانند تابلو قاب شده و بر روی دیوار نصب می‌گردد. تابلو فرش ها در دو نوع تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستبافت تولید می شوند.

ایران در این زمینه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تابلو فرش در دنیا می‌باشد. این تابلوهای زیبا و با کیفیت بیشتر در سایزهای ۵۰*۳۵ ، ۷۰*۵۰ ، ۱۰۰*۷۰ ، ۱۲۰*۸۰ ، ۱۵۰*۱۰۰ و ۳۰۰*۲۰۰ و غیره تولید می شوند. تابلو فرش ماشینی شهشهان با قاب و بدون قاب ، با انواع طرح های جدید و قدیمی و قیمت مناسب تولید شده و انجام سفارش تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش چاپی را برای مشتریان عزیز سریعتر و راحت تر کرده است.

تابلو فرش ماشینی کوروش بزرگ
تابلو فرش ماشینی گل
تابلو فرش ماشینی چهره

تابلو فرش ماشینی چاپی چیست ؟

تابلو فرش چاپی یکی از انواع فرش ماشینی است که اخیراً وارد بازار شده و با استقبال خوبی هم روبرو بوده است. همانطور که از نام این فرش پیداست از تکنولوژی پیشرفته چاپ در تولید این نوع فرش استفاده می‌شود به این صورت که رول های خام کاملاً سفید از قبل با شانه و تراکم و سایز مشخصی بافته شده و آماده می‌گردند و سپس طرح مورد نظر روی همین فرش های سفید با عمقِ نفوذِ بالای رنگ چاپ می‌شود که از مزایای آن می توان به کاهش زمان تولید و آزادی در طراحی و عدم محدودیت رنگ اشاره کرد. تفاوتی که با فرش ماشینی نوع بافت دارد این است که در نوع بافت، طرح مورد نظر گره به گره بافته می‌شود تا فرش نهایی حاصل گردد. با این تکنولوژی تبدیل عکس به تابلو فرش در کوتاهترین زمان ممکن قابل اجراست.

تابلو فرش ماشینی گل
تابلو فرش مذهبی آیات سوره یس
تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش چهره چیست ؟

تابلو فرش چهره به تابلو فرش هایی گفته می شود که طرح و نقشه آن را چهره افراد تشکیل می دهد و در گذشته به دلیل دشواری در طراحی نقشه و بافت تابلو فرش دستبافت و زمان بر بودن آن، فقط عده کمی از افراد سفارش تابلو فرش دستبافت داشتند.

امروزه به دلیل تکنولوژی های جدید در طراحی و بافت تابلو فرش ماشینی به راحتی با داشتن یک عکس از شخص می توان در اسرع وقت تابلو فرش چهره شخص را تهیه کرد. تابلو فرش ماشینی چهره می تواند به عنوان هدیه برای افرادی که دوستشان داریم یک گزینه عالی باشد که می توانیم با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه کنیم.

قیمت سفارش تابلو فرش غدا

تابلو فرش دستبافت چیست ؟

تابلو فرش دستباف یکی از جذابترین و زیباترین اثر هنری قالی بافان به حساب می آید که خیلی از ما با دیدن آن به شدت لذت می بریم. در واقع تابلو فرش دستبافت به همان قالی و فرش گفته می شود که در ابعاد کوچک بافته می شود. به عبارت دیگر قالی که متراژ و اندازه آن کوچک باشد در اصطلاح تابلو فرش گفته می شود. 

تابلو فرش های دستبافت به عنوان نمادی از قدمت، اصالت، تاریخ و فرهنگ خاص ایرانی می باشند، زیبایی و رنگ خاصی به منزل شما می بخشد.

سفارش تابلو فرش ماشینی چهره شهشهان کارپت
تابلو فرش ماشینی غذا شهشهان کارپت

انواع تابلو فرش به چه صورت هستند؟

تولید کننده های تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستبافت، در انواع زیر تولید می کنند:

– مناظر طبیعی مثل جنگل ، رودخانه ، کوه ، دریا و…

– نقش‌های گل مثل سبدها و دسته‌های گل

– حیوانات مختلف

– پرتره و چهره‌های اشخاص

– آیات قرآن و احادیث

– ترکیبی از تاریخ ، حیوانات و مناظر

طرح ، نقش و بازی رنگ در تابلو فرش چنان متنوع و متفاوت است که تابلو فرش های طرح جدید هر سلیقه و خواسته مشتری را راضی می کند.

تابلو فرش مرد در بازار
تبدیل عکس به تابلو فرش چهره
سفارش تابلو فرش چهره ماشینی

تابلو فرش ماشینی و دستبافت چه تفاوت هایی دارند؟

تابلو فرشهای دستباف دارای قیمت بالاتری نسبت به ماشینی می باشد. اما اگر به هنری بودن کار خیلی اهمیت نمی دهید و تنها دنبال یک اثر زیبا برای منازل خود هستید که دارای قیمت ارزانتری باشد، تابلو فرش ماشینی برای شما گزینه مناسب تری می باشد. مواردی همچون تعداد گره های استفاده شده برای بافت، نوع رنگ های انتخابی، جنس الیاف در ارزش تابلو فرشهای دستباف بسیار تأثیر گذار است.

لازم به ذکر است که بهترین تولید کننده تابلو فرش دستباف شهر سردرود می باشد، ولی کاشان همیشه در زمینه تولید فرش های ماشینی از اعتبار و محبوبیت بالایی برخوردار بوده است در نتیجه تابلو فرش ماشینی کاشان نیز دارای همین خصوصیت است. در حالی که شهر تبریز به عنوان مهد فرش دستباف ایران معرفی می گردد.

تابلو فرش ماشینی کوروش بزرگ
تابلو فرش مذهبی آیات سوره یس

تابلو فرش ماشینی از کجا بخرم؟

امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند که با کاهش هزینه رفت و آمد خرید اینترنتی انجام دهند. شرکت فرش شهشهان تولید کننده انواع تابلو فرش ماشینی کاشان در خدمت شماست تا انواع سفارشات تابلو فرش شما را با بهترین و مناسب ترین قیمت رتهیه و ارسال نماید. شما می توانید سفارشات خود را به صورت حضوری در کاشان و یا به صورت خرید اینترنتی تابلو فرش انجام دهید.

تابلو فرش ماشینی منظره و طبیعت شهشهان کارپت
خرید و قیمت تابلو فرش ماشینی شام اخر
قیمت تابلو فرش شام آخر
خرید و قیمت تابلو فرش شام آخر
سفارش تابلو فرش ماشینی چهره شهشهان کارپت
تابلو فرش ماشینی چهره شهشهان کارپت
قیمت تابلو فرش چهره
تابلو فرش ماشینی چهره افراد

لیست قیمت خریدتابلو فرش ماشینی با پایینترین قیمت وبهترین کیفیت

طـرح دلـخواه خود را نـقش بر تـابلو فـرش‌های دسـتباف‌گـونه بـبینید. شما قادر به سفارش طـرح اخـتصاصی و مورد علاقه خودتان روی فـرش هـستید و دیگر مـحدودیتی برای انـتخاب از بین طـرح‌های مـوجود نـخواهید داشت. مـی‌توانید این فـرش‌ را به هـمراه قاب بر دیـوار آویـزان کرده یا به صورت قــالی روی زمـین بـیاندازید.
شـما امـکان سفارش طرح اخـتصاصی و دلخواه خود را بر روی تـابلو فـرش های بـوریا کـارپت دارید. با ورود به این دسـته از مـحصولات پا به دنـیایی از طـرح و رنـگ بـی‌مانند خـودتان خـواهـید گـذاشت که مـی‌تواند جـلوه ی ویـژه، در دکـوراسیون مـنزل، ادارات و یا یک هـدیه ی شـگفت‌انگیز بـاشد. اگـر انـتخاب های مـنحصر به فـرد و خـاص دارید این هـیجان‌ انـگیزترین پـیشنهاد ما به شـماست.

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره