82 / 100

خـرید فرش یکپارچه و قواره بزرگ مـاشینی با ابـعاد خاص

فرش یکپارچه و قواره بزرگ مـاشینی

قـیمت فـرش یـکپارچه سـایز دلـخواه مورد نـظر

فرش یکپارچه چیست ؟

هر گاه به جای استفاده از چند قطعه فرش در منزل، مساجد و یا سالن های بزرگ و هتل ها قطعات بزرگتری را مانند پازل کنار هم قرار دهیم، به نحوی که اثر واضحی از محل دوخت و یکپارچه سازی آن دیده نشود و همانند یک قطعه فرش بزرگ و واحد به نظر برسد، همچنین بزرگی ویکدستی بیشتری به چشم بیاید، فرش یکپارچه ماشینی و یا همان فرش بزرگپارچه و یکدست ایجاد می شود. این یکپارچگی می تواند در فرش های یکپارچه ماشینی پشمی و یا اکرولیک باشد. در گذشته فقط نوع دستبافت آن موجود بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توان فرشهای پشمی دستبافت گونه و یا اکرولیک ماشینی را سفارش داد

فرش ماشینی قواره بزرگ با ابعاد و اشکال سفارشی
فـرش قـواره‌ بـزرگ منزل
فـرش یـکپارچه ماشینی منزل شهشهان کارپت
سفارش فرش ماشینی با سایز دلخواه

فرش شهشهان، بافت فرش یکپارچه را با چه فن آوری و دستگاههایی تولید می کند؟

با توجه به رسالت شرکت فرش شهشهان در تهیه، تولید سریع، با کیفیت و مرغوب انواع فرش های یکپارچه، این فرش ها  با دستگاه های مدرن و به روز بافندگی فرش موجود در دنیا تولید و برای ارسال به مشتری آماده می گردد.

تمامی این دستگاه ها مجهز به آخرین فناوری های مدرن و پیشرفته می باشند از جمله دستگاه وندویل و شونهر، که با توجه به سفارش مشتریان و نوع رنگبندی بعد از طراحی جهت بافت تصمیم گیری و توسط دستگاه ها با عرض 3 و یا 4 بافت می گردد.

فرش قواره‌بزرگ ماشینی
فرش یکپارچه سفارشی خاص منزل

نحوه شستشوی فرش‌های یکپارچه ماشینی چگونه است ؟

با توجه به مدل این گونه فرش ها که باید در محل توسط تکنسین های ماهر و به کمک چسب و فوم در محل نصب گردند، فرش یکپارچه همانند فرش های معمولی قابلیت جمع شدن و انتقال به قالی شویی را ندارد.

این فرش ها توسط دستگاه های پیشرفته شستشو (با قابلیت شستشوی شرعی) در محل شسته می شود این دستگاه ها پس از شستشو آب کثیف را جمع آوری می کنند و کمی رطوبت در  محل باقی می ماند.

که با روشن کردن بخاری در زمستان و کولر در تابستان برطرف گردیده و محیطی تمیز و خشک جهت استفاده آماده می شود. برای اطلاعات تخصصی بیشتر می توانید با واحد فروش و پشتیبانی فرش شهشهان تماس بگیرید.

قیمت خرید فرش سفارشی سایز بزرگ

فرش یکپارچه پشمی با ابعاد خاص

خرید فرش ماشینی یکپارچه پشمی شهشهان
سفارش فرش یکپارچه پشمی ماشینی کاشان
فرش یکپارچه پشمی ماشینی

انواع فرش ماشینی یکپارچه یک دست

فرش قواره‌بزرگ ماشینی

فرش یکپارچه مسجدی

فرش یکپارچه قواره خاص

فرش یکپارچه حسینیه

فـرش یـکپارچه ماشینی منزل شهشهان کارپت

فرش یکپارچه مسکونی

فرش سجاده ای یکپارچه

فرش یکپارچه نمازخانه

فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی

فرش یکپارچه هتلی

فرش یکپارچه سالنی

مزایا فرش ماشینی یکپارچه به نسبت دیگر فرش های ماشینی چیست ؟

اولین و مهمترین شاخصه متمایز این گونه فرش ها زیبایی بصری و دادن حس تمایز و تفاوت به فضای های بزرگ می باشد که در فرش های استاندارد با توجه به کوچک شدن نقش ها این جلوه کمتر می باشد. دومین نکته عدم آبرفت و تغییر سایز و دفرمه شدن یا تغییر شکل این فرش ها به خاطر شستشو در محل می باشد.

سومین مزیت عمر بالای این فرش هاست که بعضا 3 تا 4 برابر بیشتر از عمر مفید فرش های معمولی می باشد.  از دیگر مزایای این فرش ها عدم نیاز به جابجایی و شستشو در محل است که باعث کاهش هزینه و عدم نیاز به فرش های جایگزین در زمان شستشو می باشد. در فرش های استاندارد به دلیل استفاده از چندین فرش فضای موجود در فاصله بین فرش ها با یکدیگر و یا دیوار باعث جمع شدن آشغال می شود و همچنین یکپارچگی طرح از بین می رود که با استفاده از فرش های یکپارچه علاوه بر یکدستی و زیبایی فضا این مشکل را نخواهید داشت.

علاوه بر این ها چون این فرش ها به صورت اختصاصی برای مکان های مختلف طراحی می شوند قابل سرقت نیستند.

آیا فرش قواره بزرگ همان فرش یکپارچه ماشینی است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، خیر. مکانیسم تولید فرش یکپارچه ماشینی و قواره بزرگ تقریبا یکسان است اما فرش قواره بزرگ فرشی است که قابلیت بسته بندی و ارسال به محل مشتری را داراست و برای نصب در محل نیاز به تکنسین وجود ندارد، زیرا عمل یکپارچه سازی در کارگاه های مجهز شرکت انجام می شود، ولی فرش یکپارچه حتما باید در محل توسط نیروی ماهر نصب گردد. همچنین زمان طراحی و تولید فرش یکپارچه چندین برابر فرش قواره بزرگ است.

قیمت خرید فرش سفارشی سایز بزرگ
فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی

معایب فرش ماشینی یکپارچه به نسبت فرش ماشینی معمولی چی هست ؟

از معایب این گونه فرش ها می توان به وزن سنگین و عدم امکان جایجایی آن اشاره کرد. همچنین نصب فرش یکپارچه فقط توسط نیروهای ماهر امکان پذیر است. از دیگر معایب این فرش ها قیمت تمام شده بالای آن نسبت به فرش های استاندارد می باشد و چون اختصاصی طراحی می شود فقط برای فضای سفارش شده قابل استفاده است و تقریبا برای سایر مکان ها بلا استفاده می باشد.

ابعاد فرش ماشینی یکپارچه به چه صورت است ؟

در فرش ماشینی کلاسیک یا متعارف مشتری فقط می تواند فرش هایی با عرض 3 و یا 4 و در طول های 5 یا 6 سفارش دهد ولی در فرش یکپارچه ماشین بافت تمام فضای محل که ممکن است مسجد، حسینیه، هتل و یا کاخ باشد، با ستون و یا بدون ستون با وجود انحنا و قناسی های احتمالی، به صورت قالبی با یک طرح و حاشیه یکسان و همگون به مشتری تحویل داده می شود.

قیمت خرید فرش سفارشی سایز بزرگ
فرش ماشینی سایزبزرگ سفارشی

چرا فرش یکپارچه ماشین در هیچ نمایشگاه فرشی فروشی وجود ندارد ؟

فرش بزرگ یکپارچه از جمله خاص ترین تولیداتی است که در فرش فروشی ها و نمایشگاه های فرش موجود نیست و کسانی که یک فرش بزرگ با سایز نامتعارف می خواهند برای یافتن طرح و ابعاد دلخواهشان معمولا جستجوی زیادی دارند. از سوی دیگر اکثر کارخانه های فرش ماشینی هم دستگاه بافندگی شان به علت داشتن عرض کم قابلیت بافت فرش بزرگ یکپارچه را ندارد و حتی ارتباط مستقیم با کارخانه فرش کاشان جهت سفارش چنین فرش هایی هم معمولا نتیجه ای برای خریداران ندارد. شرکتها و فروشندگان ترجیح میدهند تا با سایزهای متعارف و استاندارد و به کمک کناره های موجود و حتی گاها برش کاری در فرش و کناره به این خواسته مهم مشتریان پاسخ دهند اما در شرکت فرش شهشهان مشتریان میتوانند به بخش زیادی از درخواست هایشان جامه عمل بپوشانند .