72 / 100

تولید کننده سـجاده فـرش و فـرش مـسجد کـاشان مـستقیم از کـارخانه

سجاده فرش مسجدی

فرش سجاده ای مسجدی ماشینی چیست؟

سجاده فرش مسجد ی شهشهان کارپت

فرش سجاده ای مسجدی، به فرشی که اخیرا در اکثر مساجد و حسینه ها استفاده می شود  سجاده فرش مسجدی یا فرش محرابی مسجد ی می گویند که باعث نظم بخشیدن به صفوف نمازگزاران می شود.

این فرش های در طرح های متنوع موجود است که به صورت قابی با عرض 65 تا 75 سانتی متر و طول 120 تا 125 و گاهی 130 سانتی متر آماده و تکرار می شود. این فرش ها به صورت فرش سجاده ای قرمز، فرش سجاده ای سبز، فرش سجاده ای کرم، فرش سجاده ای آبی و غیره موجود می باشند.

فرش سجاده
قیمت هر متر فرش سجاده ای شهشهان
خرید فرش محرابی

فرش نمازخانه یا همان فرش نمازی یکپارچه چگونه است ؟

گاهی اوقات در شرکت فرش شهشهان به مشتریان توصیه می کنیم که می توانند فرش محرابی سجاده ای ماشینی را به صورت یکپارچه در محل نصب کنند که با این کار هم از ویژگی های فرش یکپارچه ماشینی و هم از ویژگی های فرش سجاده ای مسجدی ماشین به صورت توامان بهره مند می گردند.

قیمت فرش نمازخانه شهشهان
فرش سجاده ای ارزان شهشهان
فرش مسجد نمازخانه
فرش سجاده ای محرابی کاشان شهشهان
فرش مسجد
سجاده فرش محرابی

برای مساجد و نمازخانه ها فرش 500شانه سجاده ای بهتر است یا فرش 700شانه سجاده ای

هر دو دارای ویژگی های خوب مختص خود هستند. سجاده فرش ماشینی 500 شانه خاب بالا و قیمت مناسب دارد اما فرش نماز خانه 700 شانه دارای خاب کمتر ولی تراکم و قیمت بیشتری است. فرش محرابی مسجدی 500 شانه در شستشو بیشتر از فرش های 700 شانه دفرمه و دچار جمع شدگی می گردد. فرش های سجاده ای ماشینی 700 شانه توسط دستگاه های مدرن تر و پیشرفته تر تولید می گردد اما تکنولوژی تولید فرش نمازخانه ای 500 شانه قدیمی تر است.

قیمت فرش ماشینی سجاده ای
فرش سجاده ای مسجد سال
فرش سجاده ای مسجد
فرش سجاده
قیمت فرش ماشینی سجاده ای
لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی
فرش نماز خانه و حسینه ها
تولیدکننده دست اول فرش ویژه مسجد و حسینه ها
قیمت فرش ماشینی سجاده ای
فرش سجاده ای طرح‌های جدید
قیمت فرش ماشینی سجاده ای
تولیدکننده دست اول فرش مسجدی شهشهان

فرش سجاده ای محرابی کاشان با طراحی اختصاصی متناسب با محل چگونه است؟

گاهی اوقات بعضی از مشتریان با توجه به رنگ و طرح و نقوش به کار رفته در کاشیکاری مساجد درخواست فرش سجاده ای با طرح و نقش سفارشی می دهند که کارشناسان مجرب، طراحی فرش شهشهان بعد از بررسی و مشاوره بهترین گزینه برای مشتریان گرامی را پیش بینی و ارائه می دهند و پس از تایید، فرش سجاده ای مسجدی با طراحی اختصاصی برای مشتریان تولید می گردد.

فرش سجاده ای دیجی کالا
لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی
فرش نماز خانه و حسینه ها

قیمت بر اساس کیفیت شانه و تراکم بافت تعیین می گردد که می تواند 500 شانه، 700 شانه و یا 1200 شانه باشد.

این فرش ها دارای انواع فرش سجاده ای نواری، فرش سجاده محرابی، فرش سجاده افشان و غیره هستند.

خیر، همانطور که قبلا توضیح داده شد کیفیت بافت فرش نماز خانه، تعیین کننده قیمت است مگر در رنگ و یا طرح های خاص سفارشی مشتری.

این فرش های نمازخانه ای مسجدی و فرش یک تکیه ها معمولا در طرح های  ورنگ های متنوع موجود است که به صورت قابی با عرض 65 تا 75 سانتی متر و طول 120 تا 125 و گاهی 130 آماده و تکرار می شود.

 

گروه تخصصی فرش شهشهان ادعا نمی کند که بهترین شرکت ارائه دهنده فرش های سجاده ای مساجد، است اما تجربه دلپذیر سایر مشتریان از انتخاب فرش شهشهان در سرویس دهی، تحویل به موقع، قیمت مناسب، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می تواند راه گشای شما برای انتخاب فرش سجاده ای شهشهان باشد.