59 / 100

خـرید فـرش یـکپارچه مـاشینی با ابـعاد خاص

فـرش یک پارچه ماشینی با طراحی اختصاصی

فـرش یک پارچه ماشینی چیست ؟

هنگامی که قصد داریم در منزل، مساجد، سالن‌های حجیم یا هتل‌ها از فرش استفاده کنیم، به جای استفاده از چند قطعه فرش کوچک، می‌توانیم قطعات بزرگتری را مثل پازل درکنار هم قرار دهیم. در این روش، نباید احساس گردد که این قطعات جداگانه ساخته شده‌اند و باید به صورت یک قطعه فرش حجیم وفرش یکپارچه به چشم بیاید. ایضاً باید اهتمام کنیم که این تکنیک برای بهبودی در بزرگی و یکدستی فرش نیز یاری می‌کند. برای دستیابی به این یکپارچگی و یکدستی بیشتر، می‌توان از فرش‌های یکپارچه ماشینی با پشم و یا اکرولیک استفاده کرد. در قدیمها، تنها گونه قالی دستبافت در اختیار ما بود، اما امروزه با توسعه فن آوری، می‌توان به راحتی فرش‌های پشمی با نوع قالی دستبافتی و یا فرش‌های اکرولیک ماشینی را سفارش داد.

فـرش قـواره‌ بـزرگ منزل
فـرش یـکپارچه ماشینی منزل شهشهان کارپت
قیمت فرش یکپارچه ماشینی
فـرش ماشینی یـکپارچه اداری
سفارش فرش یکپارچه منزل

قـیمت فـرش مـاشینی یـکپارچه با ابـعاد وسـایز دلـخواه مورد نـظر

فـرش یـکپارچه چـیست؟

فـرش یـکپارچه یا فـرش قـواره‌ بـزرگ به فـرشی گفته می شود که متناسب با پلان مکان مورد نظر طراحی میشود و بصورت یک تکه کل فضا را مـفروش میکند. فـرش شهشهشان (شهشهشان کـارپت) یکی از پیشگامان اجرای فرش های یکپارچه از محاسبه پلن مکان تا اجرا است.
فـرش با ابـعاد بزرگ حتما نیاز به طـراحی اخـتصاصی دارد و با ابعاد فـرش های استاندارد موجود در بـازار متفاوت میباشد. فـرش یـکپارچه با توجه به متراژ فضا، ابعاد، فرو رفتگی و برآمدگی، وجود ستون ها در مکان و با توجه به تمام جزئیات پلان آن مکان توسط مـتخصصان نـقشه بردار اندازه گیری می شود.

فـرش قـواره‌ بـزرگ منزل
فرش‌ ماشینی با قواره بزرگ یکپارچه
فرش قواره‌بزرگ ماشینی
فرش یکپارچه سفارشی خاص منزل
فرش یکپارچه قواره خاص

در سفارش فرش یکپارچه، فضای موجود و درخواست مشتری پس از مشاوره های تخصصی عامل تعیین کننده سایز فرش است، ولی بزرگترین سایز فرش ماشینی بافته شده و نصب شده در مسجد حیدر باکو به متراژ 3200 متر مربع می باشد.

معمولا برای بافت فرش یک پارچه ماشین بافت، این زمان با توجه به متراژ محل و نوع نقشه و فصل سفارش متفاوت است اما به طور میانگین و در روزهای عادی برای یک فضای 500 متری، طراحی، تولید و نصب حدود 45 تا 60 روز کاری به طول می انجامد.

در فرش های یک پارچه ماشین بافت با توجه به ماهیت و بزرگی، این فرش ها می توانند جلوه بالای زیبایی را برای مکان های بزرگ از جمله مساجد، حسینیه، دیوانیه، هتل ها، سالن های پذیرایی، منازل و ویلاهای بزرگ و غیره فراهم آورد.

فرش ماشینی یکپارچه همانند فرش های متعارف موجود در بازار از الیاف اکرولیک و همچنین پشم بافته می شود.