61 / 100

خـرید فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی یا ابـعاد خاص

فرش سایز بزرگ ماشینی شهشهان کارپت

قـیمت فـرش مـاشینی یکپارچه سـایز دلـخواه مورد نـظر خاص

فرش سایز بزرگ خاص با ابعاد دلخواه و سفارشی چیست ؟

همه ما در منزل خود یا منزل بزرگان فامیل  و یا در برنامه های تلویزیونی خانه های بزرگ را دیده ایم که در آن ها فرش سایز بزرگ خاص، وجود داشته است و شاید آرزوی داشتن آن ها را داشته ایم. شرکت فرش شهشهان برای برآوردن این آرزو دست به ابتکارات در تولید فرش ماشینی سایز بزرگ خاص یا فرش بزرگپارچه با سایز دلخواه زده است. مشتریان عزیز در سراسر کشور پهناور ایران و حتی در خارج از کشور امروزه می توانند به راحتی فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی و سایز دلخواه خود را حتی به صورت یکپارچه یا ناقواره و غیر استاندارد سفارش دهند.

فرش های ماشینی سجاده فرش یکپارچه
فـرش سایز بـزرگ مـاشینی نقشه باغ ملک
فـرش سایز بـزرگ مـاشینی نقشه طاق بستان
فـرش سایز بـزرگ مـاشینی نقشه آروانا
تولید کننده بزرگ فرش ماشینی سایز بزرگ

چرا فرش سایز بزرگ خاص ماشینی برای مکان های بزرگ عالی است؟

فرش ابعاد بزرگ یکپارچه سایز بزرگ  خاص ماشینی، علاوه بر زیبایی بصری که به محیط می دهد باعث می شود تا محیط بزرگتر به نظر برسد و زیبایی آن چندین برابر گردد زیرا هر چقدر ابعاد بزرگتر باشد شکل هندسی نقوش فرش نیز بر اساس قواعد ریاضی و نسبت طلایی باید بزرگتر طراحی شود این نکته باعث می شود شما محیط زیباتر، چشم نوازتر و بزرگتری شاهد باشید. همچنانکه در شهرسازی هیچوقت میدان های کوچک چشم نواز نیستند ولی ما از میدان نقش جهان  اصفهان به نیکی یاد می کنیم و در خاطرمان می ماند. فرش با ابعاد بزرگ نیز به شدت بینندگان را تحت تاثیر قرار می دهد و شما فرش سایز بزرگ با طراحی اختصاصی را می توانید با توجه به ابعاد محل به جای استفاده چندین قطعه فرش استاندارد و غیر استاندارد استفاده کنید.

فرش سایز بزرگ پشمی ماشینی

قیمت فرش ماشینی کاشان گرد سایز بزرگ

نحوه بافت 1 فرش سایز بزرگ ناقواره چگونه است؟

فـرش یـکپارچه چـیست؟

برای این کار ابتدا پلن یا اندازه فرش ماشینی قواره بزرگ با ابعاد و اشکال سفارشی خود را به صورت اتوکد و یا روی کاغذ رسم کرده و برای شرکت فرش شهشهان ارسال می کنید. کارشناسان ما پس از بررسی ابعاد و اندازه مورد نظر و پس از ارائه مشاوره رایگان جهت کیفیت، نوع، ابعاد، رنگ و نقشه مورد نظر پیش فاکتور را برای مشتریان ارسال می کنند و پس از تایید طرح با واریز پیش پرداخت پروسه طراحی و بافت آغاز می شود. در تمامی مراحل مشتریان می توانند در اطلاع مراحل تولید فرش ماشینی ابعاد بزرگ قرار مبگیرند. بعد از تولید و انجام مراحل تخصصی تکمیل و آهار فرش جهت یکپارچه سازی به مرکز تخصصی یکپارچه سازی فرشهای سایز بزرگ ارسال می شود و بعد از این مرحله بسته بندی تخصصی انجام شده و به محل مورد نظر مشتریان در داخل و خارج از کشور از طریق مرزهای هوایی و دریایی ارسال می گردد.

فرش ماشینی سایزبزرگ سفارشی
فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی
فرش قواره بزرگ اصل

انواع فرش قواره بزرگ ماشینی چه مدل هایی هستند.؟

فرش های قواره بزرگ ماشینی می توانند به اشکال فرش مربع بزرگ، فرش مستطیل بزرگ، فرش دایره بزرگ، فرش بیضی سایز بزرگ و حتی فرش ناقواره باشد. رایج ترین انواع فرش سایز بزرگ دایره های قطر 4، 5 و 6 متر و ابعاد مربع مستطیل 6*8(48 متری)، 6*9، 5*5 (25 متری) ، 4*6، 3*8 (24 متری) ، 4*4(16 متری)، 3*5 (15 متری) هستند. در عین حال گروه تخصصی فرش شهشهان قابلیت تولید فرش های ناقواره با ابعادد سفارشی دلخواه و فرش سایز بزرگ با ابعاد سفارشی مشتریان عزیز را طبق سلیقه آن ها دارد.

قیمت فرش ماشینی کاشان گرد سایز بزرگ

چرا فرش خاص و یا فرش ماشینی سایز بزرگ برای سالنها و یا اتاق های بزرگ مورد استفاده است ؟

سفارش فرش سایز با ابعاد دلخواه

در سالنها و یا اتاق های بزرگ همگونی و یکپارچگی بسیار مهم است.اگر شما با اندازه های نامنظم روبرو شوید در چیدمان منزل و زیبایی آن به مشکل بر می خورید. اما فرش بزرگ سایز سفارشی با وحدت و همگرایی که به محل می دهد باعث چشم نوازی، زیبایی و برجستگی فضا می گردد.

فروش آنلاین فرش ماشینی سایز بزرگ
تولید کننده بزرگ فرش ماشینی سایز بزرگ
فرش ماشینی سایزبزرگ سفارشی

چرا مشتریان بایداز گروه فرش شهشهان، فرش سایز بزرگ با طراحی اختصاصی را سفارش می دهند ؟

تولید فرش سفارشی سایز بزرگ امری تخصصی است که گروه تخصصی فرش شهشهان با کادر حرفه ای و مجرب خود در زمینه تولید فرش سایز بزرگ و یکپارچه در کاشان، آن را به صورت حرفه ای انجام می دهد و اکثر شرکت های تولید کننده فرش فقط توانایی تولید فرش استاندارد دارند. شرکت ما با تولید فرش های خاص خود تنها فرش و کفپوش عرضه نمی کند بلکه یک اثر هنری و منحصر به فرد را به چشمان زیبای شما هدیه می کند. با خرید فرش های سایز بزرگ با ابعاد متنوع از شرکت فرش شهشهان این آثار هنری را به منزل خود ببرید.

فرش قواره بزرگ اصل
فرش ماشینی قواره بزرگ با ابعاد و اشکال سفارشی

چرا بعضی از مردم دنبال خرید فرش سفارشی سایز بزرگ ماشین هستند ؟

حتما برای همه ما این موضوع پبش آمده است و یا شاهد آن بوده ایم که برای مفروش کردن فضاهای منزلمان به خاطر نوع معماری و ستون، فرش های استاندارد جوابگوی پر کردن تمام فضا نبوده و نیستند. حتی اگر به کمک سایزها و ابعاد کوچک و بزرگ محیط را پر کنیم باز هم فضای نامنظم، چند تکه و شلوغی را شاهد خواهیم بود که حرکت فرش ها بر اثر رفت و آمد بر روی آن ها و جابجایی آن نظم فضا را به هم زده و فضای نامطلوبی را ایجاد می کند. اما فرش ماشینی سایز بزرگ خاص نه تنها شامل این به هم ریختگی نمی شود بلکه فضای همگون و زیبا در دکوراسیون داخلی شما به وجود می آورد که این مورد یک اصل مهم در طراحی و دکوراسیون و معماری داخلی می باشد.

فرش ماشینی قواره بزرگ با ابعاد و اشکال سفارشی

سفارش فرش سایز بزرگ ماشینی به گروه شهشهان کارپت

شرکت فرش شهشهان یکی از معدود مجموعه هایی است که به صورت تخصصی و حرفه ای بافت فرشهای سایز بزرگ یا فرشهای ابعاد بزرگ را در اشکال هندسی متنوع و مختلف اعم از فرش گرد سایز بزرگ با قطرهای 5 متر، 6 متر و بیشتر، فرش مستطیل 6*8-6*9-7*5 یا مربع 5*5، 6*6، 7*7، 8*8 و بزرگتر را انجام می دهد. فرش های 700 شانه و فرش 1200 شانه قابلیت بافت در عرض 4 متر را در طول سفارشی دارند و لذا بافت انواع فرش 5 در 4 ، 3 در 5، 4 در6 و غیره به صورت یکپارچه امکان پذیر است. فرش دایره ای تا ابعاد 4 در4 را می توان به صورت فرش بزرگ یکپارچه بافت. اما اگر خریدار قصد خرید فرشی با عرض بزرگ تر از 4 داشته باشد می توان فرشی با ابعاد دلخواهش را در ابعاد بزرگ طراحی نمود و بافت آن به صورت دو تکه یا چند تکه بسته به سایز فرش و اندازه سفارشی مشتری انجام شده و در نهایت تکه ها توسط رفوگرها و استاد کاران ماهر فرش دستباف به هم دوخته و یکپارچه سازی می شود. در این حالت بافت فرش بزرگ در اصل یکپارچه نیست، اما ظاهری یکپارچه و یکنواخت زیبا و چشم نواز دارد.